KONTAKT@MOTO-POLAND.PL

POBIERZ UMOWĘ PDF

ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZĄ UMOWĄ

KONTAKT

PLAC SOLNY 15, WROCŁAW

POLITYKA PRYWATNOŚCI

MOTO- POLAND

 © 2022 COPYRIGHT MOTO- POLAND

WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE

REALIZACJA: AN.ZORGE

MASZ PYTANIA? POTRZEBUJESZ WYJAŚNIENIA LUB POMOCY? 

WARTO PODKREŚLIĆ, ŻE ZAKUP SAMOCHODU, WSZYSTKIE POWYŻSZE OPŁATY ORAZ NAPRAWA USZKODZONEGO SAMOCHODU WYNIESIE CIĘ MNIEJ NIŻ TEN SAM MODEL KUPIONY NA RYNKU EUROPEJSKIM. PODANE PRZEZ NAS KOSZTY SĄ NA BIEŻĄCO AKTUALIZOWANE, NA PODSTAWIE NAJŚWIEŻSZYCH DANYCH. 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

KOSZT REJESTRACJI SAMOCHODU TO WYDATEK 256 ZŁOTYCH. DO KOSZTÓW REJESTRACJI MUSIMY DOLICZYĆ DWA RAZY PO 100 ZŁ ZA PRZEGLĄDY REJESTRACYJNE. 

PODATEK AKCYZOWY TO WYDATEK 3,15% LUB 18,6% I UZALEŻNIONY JEST OD POJEMNOŚCI SILNIKA DO 2.0L ORAZ POWYŻEJ 2.0L. SAMOCHODY Z NAPĘDEM HYBRYDOWYM MAJĄ POMNIEJSZONĄ AKCYZĘ O 50%, A ELEKTRYKI O 100%. 

 

KAŻDY KLIENT OTRZYMUJE OPINIĘ BIEGŁEGO SĄDOWEGO RZECZOZNAWCY PO PRZYJEŹDZIE SAMOCHODU DO POLSKI, CO SPRAWIA, ŻE JEGO WYCENA JEST NIEPODWAŻALNA PRZEZ URZĄD SKARBOWY. 

PRAKTYCZNIE WSZYSTKIE SAMOCHODY SPROWADZONE ZE STANÓW WYMAGAJĄ NAPRAWY. CENY NIE DA SIĘ JEDNOCZEŚNIE OKREŚLIĆ, PONIEWAŻ KAŻDE USZKODZENIE JEST INNE. DZIĘKI DOŚWIADCZENIU, JESTEŚMY W STANIE OSZACOWAĆ NA 90%  KOSZTY NAPRAWY JUŻ NA ETAPIE WYBORU LICYTACJI. 

KOSZT PRZYJAZDU SAMOCHODU OD PORTU POD DOCELOWY ADRES WACHA SIĘ OD  100 ZŁ DO 1700 ZŁ. WARTO PODKREŚLIĆ, ŻE SAMOCHODY PODRÓŻUJĄ LORĄ I ROZŁADUNEK MUSI BYĆ DOSTOSOWANY POD TEN TYP POJAZDU. W PRZYPADKU WIĘKSZYCH USZKODZEŃ POTRZEBNY JESY WIDLAK, KTÓRY TRZEBA ZORGANIZOWAĆ. FIRMA MOTO- POLAND WE WROCŁAWIU POSIADAMY MIEJSCE DO BEZPIECZNEGO ROZŁADUNKU ORAZ WIDLAK, KTÓRYM SAMOCHÓD MOŻNA PRZEŁOŻYĆ NA LAWETĘ. 

PODATEK VAT WYNOSI 19% W NIEMCZECH ORAZ 21% W HOLANDII. 

CLIMY POJAZDY W TYCH PAŃSTWACH PONIEWAŻ PROCEDURY SĄ MNIEJ SKOMPLIKOWANE, A TO SKRACA CZAS CAŁEGO TRANSPORTU TWOJEGO SAMOCHODU DO POLSKI.

W PRZYPADKU SAMOCHODÓW OSOBOWYCH JEST TO 10% CENY.

ZA ROZŁADUNEK KONTENERA ORAZ FORMALNOŚCI CELNE ZAPŁACISZ OKOŁO 450 EURO. 

 PRZED PRZYSTĄPIENIEM DO LICYTACJI JESTEŚ ZOBOWIĄZANY WPŁACIĆ 15% DEKLAROWANEJ KWOTY.

JEST TO KWOTA ZA JAKĄ UDAŁO NAM SIĘ KUPIĆ TWÓJ SAMOCHÓD + PROWIZJA DOMU AUKCYJNEGO, KTÓRA WYNOSI ŚREDNIO 6% CENY.

CENA ZALEŻNA OD LOKALIZACJI I WYNOSI OD 500 DO 1200 USD. WARTO PODKREŚLIĆ, ŻE OD 2022 ROKU POJAZDY ELEKTRYCZNE/ HYBRYDOWE SĄ TRAKTOWANE PRZEZ LINIE OCEANICZNE JAKO TOWAR NIEBEZPIECZNY. Z TEGO WZGLĘDU WYSYŁKA TAKICH POJAZDÓW JEST DROŻSZA I KOSZTUJE OD 200 DO 500 USD WIĘCEJ. 

POJAZDY ODBIERAMY NIEZWŁOCZNIE PO ZAKUPIE. SĄ TRANSPORTOWANE DO 7 PORTÓW Z KTÓRYMI WSPÓŁPRACUJEMY W USA: NEW YORK, SAVANNAH, MIAMI, HOUSTON, LOS ANGELES, SAN FRANCISCO, SEATTLE ORAZ W KANADZIE: TORONTO, MONTREAL, HALIFAX, VANCOUVER.  CENY SĄ ZALEŻNE OD LOKALIZACJI SAMOCHODU, ŚREDNI KOSZT TO WYDATEK OD 250 USD DO 1000 USD. W PRZYPADKU SAMOCHODÓW TYPU OVER SIZE TO KOSZT DO 2000 USD.  

 

 

256 ZŁ

3,15- 18,6%

1000- 1700 ZŁ

PL

REJESTRACJA

AKCYZA

NAPRAWA

TRASPORT POD WSKAZANY ADRES

UE

VAT

CŁO

ROZŁADUNEK KONTENERA

19-21%

10%

450 EURO

6%

15%

USA

250- 1000 USD

500- 1200 USD

TRANSPORT MORSKI

TRANSPORT LĄDWOY

CENA

KAUCJA

SPROWADZENIE SAMOCHODU ZE STANÓW JEST OBARCZONE SZEREGIEM KOSZTÓW JAKIE MUSISZ PONIEŚĆ ZANIM AUTO ZNAJDZIE SIĘ POD TWOIM DOMEM. PONIŻEJ MOŻESZ ZNALEŹĆ LISTĘ TAKICH KOSZTÓW. 

 

PODZIELILIŚMY WSZYSTKIE KOSZTY NA 3 KATEGORIE, BAZUJĄC NA TERYTORIUM, NA KTÓRYM JE PONIESIESZ. 

KOSZTY SPROWADZENIA SAMOCHODU Z USA