ZOSTAW KONTAKT

MOTO- POLAND AUTA Z USA

Zobacz jak to robimy w Moto- Poland

PORSCHE MOTO- POLAND PRZED
PORSCHE MOTO- POLAND PO

Zrealizowane projekty

Więcej napraw znajdziesz tutaj >

SYGNET MOTO- POLAND AUTA Z USA

 

© 20223 COPYRIGHT MOTO- POLAND

WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE

REALIZACJA: Anzorge Design

 

 

 

 

MOTO- POLAND

POLITYKA PRYWATNOŚCI

KONTAKT

KONTAKT@MOTO-POLAND.PL

Zakup wymarzonego samochodu z Ameryki to bardzo dobry pomysł, dzięki atrakcyjnej cenie możesz zaoszczędzić pieniądze na zakupie nowego modelu, który w Europie będzie kosztował cię dużo więcej. Super, ale czy to na pewno takie proste? 

 

 

 

 

 

 

Uszkodzone auto u USA - jak wybrać?

Samochody z USA przeznaczone do sprzedaży są przeważnie uszkodzone. Osoba decydująca się na taką transakcję musi przed zakupem zorientować się jakie będą szacunkowe koszty naprawy, aby ostatecznie cena nie przerosła jej oczekiwań.

  

Przy zakupie auta zza oceanu trzeba przyjąć rozliczenia szacunkowe, ponieważ pojazd jest kupowany na podstawie zdjęć i opisu, a jak wiemy po zdjęciach nie jesteśmy w stanie w 100% określić wszystkich uszkodzeń. Niektóre usterki wychodzą dopiero podczas procesu naprawy dlatego nie warto decydować się na zakup samodzielnie, tylko skorzystać z usług doświadczonej firmy, która realnie ustali wady aut przez co unikniesz niepotrzebnych niespodzianek. 

 

W Moto- Poland przygotujemy dla ciebie wycenę przed licytacją oraz zajmiemy się naprawą, tak żebyś sprawnie przeszedł przez cały proces zakupu. Lata doświadczenia pozwoliły nam na współpracę z profesjonalnymi warsztatami samochodowymi, które specjalizują się w naprawach aut zgodnie z technologią producenta. 

Naprawa wad i to koniec? - Przystosowanie samochodu z USA 

Oprócz naprawy samochodu musisz przystosować swój nowy wóz na europejskie drogi, co wiąże się ze zmianą kierunkowskazów na pomarańczowe, doświetlenie pobocza lamp przednich oraz światło przeciwmgłowe tylne. Wyżej wymienione zmiany są konieczne, aby auto zostało dopuszczone do ruchu drogowego na terenie europy. Warto pamiętać, że samochód kupiony w Stanach Zjednoczonych posiada amerykańskie oprogramowanie. Dla swojego komfortu dobrze jest zmienić wszystkie funkcje językowe na język polski, a także wgrać aktualne mapy. 

Czy to wszystko się opłaca? - naprawa auta z USA

Zdecydowanie tak! zakup samego samochodu jest na tyle tani, że podsumowując cenę auta, koszty sprowadzenia i naprawę i tak wyjdzie taniej niż w europie. Dlaczego?  W USA naprawa samochodu jest bardzo droga, a nawet drobna szkoda podczas kolizji upoważnia właściciela do wypłaty sumy ubezpieczenia, która spokojnie pozwala na zakup nowego samochodu. Przez taki system auto z drobną szkodą bardzo traci na wartości przez co my możemy kupić pojazdy w atrakcyjnej cenie. W Polsce sprawy mają się zupełnie na odwrót, towarzystwa ubezpieczeniowe zaniżają koszty naprawy i wiele spraw kończy się w sądzie, a właściciel czeka z uszkodzonym autem przez wiele miesięcy. 

NAPRAWA auta Z USA